Dört Koldan Demkar

Kurulduğumuz 1992'den bugüne Dem-Kar olarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yönelik "Dört Koldan" hizmet vermekteyiz ve müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılmak adına ürün ve hizmet kalitemizi büyük bir hassasiyetle genişletmekteyiz. Başta inşaat sektörü, emlak, akaryakıt ve son olarak lojistik birimlerimizle sizlere çok yönlü hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

14016 Ticaret Sicil Numaralı, Adil Mah. Demokrasi Cad. Yeni Şehir Sok. No:3 Sultanbeyli / İstanbul merkez adresli, DEM-KAR Petrol Ürünleri İnşaat Gıda ve Medikal Gereçler San.Tic.Ltd.Şti, 1.000.000,00 TL Taahhüt Edilen ve Ödenen Sermaye'ye ait olmakta olup, İşletmenin Müdürlük görevini Aslan DEMİR ve İlyas DEMİR ifa etmektedir.

Lojistik

İnşaat ve akaryakıt sektöründeki yıllara dayalı tecrübemizi Lojistik sektörüne de taşıyarak, sektöre farklı bir hizmet anlayışı getirmeyi amaçlıyoruz. Şimdilik İstanbul merkezden Türkiye'nin her yerine taşıma ağına sahibiz.

- 2 adet 13x60 kapalı kasa tırlarımız,
- 1 adet 10 teker-kapalı kasa kamyonumuz ile yurtiçinde şehiriçi ve şehirlerarası KURU YÜK ve EŞYA taşımacılığı yapıyoruz.
- 1 adet damperli dorsemiz,
- 1 adet sal-kasa 13x60 dorsemiz ile kum, çakıl, tuğla, çimento, alçı gibi yapı malzemeleri taşımacılığı yapıyoruz.
- 1 adet 35.000 Lt.'lik tankerimiz ile rafineriden İstanbul Anadolu yakasındaki tüm istasyonlara akaryakıt taşımacılığı yapıyoruz.
- 1 adet MP40 serisi 25 metre yükselebilen, hassas işlerde önem arz eden, uzaktan mobil kumandalı, araç üzeri HİYAP vinç ile paletli yükleri 5-6 katlı binalara hassas indirme yapıyoruz.

" İstediğiniz noktaya, istediğiniz gibi " sloganımızla lojistik sektöründe donanımlı ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Yol Durumu / Yük Bildirim Formu / Nereden Nereye

Gayrimenkul

İnşaat sektörünün temelden çatıya tüm aşamalarında sahip olduğumuz bilgi ve deneyimlerimizi bir adım ileri taşıyarak Gayrimenkul Danışmanlığı çerçevesinde geniş müşteri yelpazemize ulaştırıyoruz. Arsa, konut, işyeri, çiftlik, villa, stüdyo daire gibi tüm seçeneklerde emlaklarımız mevcut olduğu gibi sizin de emlaklarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde değerlendirerek müşteri portföyümüze sunuyoruz.

Satılık-Kiralık Emlak / Emlak Talep / Mortgage Kolay Hesaplama / Tapu İşlemleri Bilgileri

İnşaat

İnşaat sektöründe lokomotif projelere imza attık, daha güçlü projeler geliştirmeye devam ediyoruz. Deprem yönetmeliğine azami titizlik göstererek sağlam olduğu kadar estetik ve konforlu yaşam alanları oluşturma gayretindeyiz. Üstyapı inşaatlarda gerek konut gerekse iş merkezi tiplerinde geniş bir referans yelpazesine sahip Dem-Kar olarak biz, kentsel dönüşüm projelerinde de bölgemizde lider bir kurum olma yönünde hızla ilerlemekteyiz.

Yapı malzemeleri satış birimimizde;

- Kum, çakıl, çimento, alçı, kiremit, bordür, büz, baca gibi kaba nalbur malzemelerinin,
- Isı yalıtım ve dış cephe kaplama ürünlerinin satışını ve nakliyesini de gerçekleştiriyoruz.

Biten Projeler / Devam Eden Projeler / Yeni Projeler

Akaryakıt

Yoğun rekabetçi bir ortamda, akaryakıt hizmetinin yanısıra kafeteryadan yıkamaya çok çeşitli hizmet alanlarını bir çatıda barındıran Akaryakıt birimimiz bu alanda da güçlü çalışmaktadır. Çevreye duyarlı yakıt teknolojilerini yüksek seviyede kullanan markaları tercih ederek gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimize kaliteli akaryakıt ürünlerini sunmaktayız.

Akaryakıt Fiyatları / Yük Fırsat ve Kampanyalar